4 Ekim 2023 Çarşamba Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte 4 Ekim Çarşamba akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Rum kesiminin tüm adayı sahiplenen politikasını eleştirerek ‘Bu işin kuzeyi güneyi kalmadı’ dedi.

140 Journos’un belgeseli sayesinde suç örgütü lideri Adnan Oktar’ın Dragos’taki evinde yaşananlar yeniden gündeme geldi. Buse Yıldız adlı bir TikTok kullanıcısı, yıllar önce “kedicik” olmanın ucundan nasıl döndüğünü anlattı.

Şampiyonlar Ligi’nde Old Trafford’da iki kez geri düşmesine rağmen Manchester United’ı 3-2 yenen Galatasaray zorunlu bir açıklama yaptı. Maçın ardından havaalanında İngiliz polisleri tarafından yapılan muameleyi kamuoyuna duyurdu.

Wanda Nara’nın Icardi’yle seks hayatı hakkındaki açıklamaları yeniden gündem oldu…

Paris Moda Haftası’na katılan Influencer Duygu Özaslan, Miu Miu defilesine sadece külotla katıldığını açıkladığı paylaşımı ile gündem oldu.

Transfer döneminde milyonlarca euroluk harcamalara imza atan üç büyük kulüp başkanının ‘vergi indirimi’ için Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in kapısını çaldığı iddia edildi. Talepleri reddeden Şimşek’in “Transfer döneminde uçakların biri indi biri kalktı. Şov yaptınız. Şimdi vergi indirimi mi istiyorsunuz?” şeklinde konuştuğu aktarıldı.

Rasim Ozan Kütahyalı’nın Nagehan Alçı’dan tek celsede boşanması sonrası adliyede çekilen fotoğrafta yer alan avukat, güzelliğiyle dikkat çekmişti. Rasim Ozan Kütahyalı merak edilen avukatın ismini açıkladı.

İstanbul Beyoğlu’nda bir genç, motosikletini çalan çocuğu streç filme sardı. Hırsızı streç filme saran genç ardından da polise teslim etti.

Ankara’da uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybeden Burakhan Şahin’in ailesi sosyal medyada adalet arayışı başlattı. Burakhan’ın planlı bir şekilde öldürüldüğünü söyleyen annesi ve kız kardeşi, şüpheliye verilen ‘yaralama kastıyla hareket’ cezasının yeterli olmadığını, olay esnasında bölgede 5 kişinin daha olduğunu söyledi.

ABD’de Joe Biden yönetimi, 125 bin kişinin 9 milyar dolar tutarındaki öğrenci kredi borcunun silineceğini duyurdu.

Tuba Dumlu Güler, “2023 Global Teacher Prize” yarışmasında dünya çapında 130 ülkeden gelen 7 bin adayı geride bırakarak dünyanın en iyi 50 öğretmeni arasında yerini aldı.

Şarkıcılığı’nın yanı sıra sahne kıyafetleriyle de dikkatleri üzerine çeken Gülşen’in Cahide’de verdiği konserde giydiği kıyafet sosyal medyada gündem oldu.

Esra Erol’da akılalmaz bir olay yaşandı. Günler önce Betül isimli kişi, eşi Veysel’in kendisini kandırarak başka şehre taşındığını ve orada Özge isimli bir kadınla dini nikahla evlendiğini söyledi. Özge ve Veysel yayına çıkıp adeta Betül’e meydan okurken Veysel, Özge’den olan ikiz bebeklerine DNA testi istedi. DNA testinin sonuçlarına göre Veysel, bebeklerden yalnızca birinin babası çıktı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x